Notice: Undefined offset: 3 in /home/g36037/public_html/lubricant.com.ua/catalog/controller/module/blog.php on line 1024 ≡ ЛУБРИКАНТИ на водній основі, інтимні гель-змазки: вагінальні, оральні, анальні ᐉ Lubricant

Обратный звонок

Лубриканти і інтимні
гель-змазки Lubricant

Лубриканти для сексу на водній основі

Лубрикант на водній основі є найбільш популярним видом лубриканту з багатьох причин, основною з яких є їх оптимальна вартість і універсальне застосування. Купити смазку для сексу на водній основі рекомендується не тільки для поліпшення інтимного життя, а й для турботи про здоров'я.

Лубрикант Lubrix (5 мл)
Показано з 1 по 16 із 84 (всього 6 сторінок)

Розрізняють декілька основних видів смазок для класичної інтимної близькості, які мають різну основу (водна, силіконова, масляна). Кожен вид має свої переваги і недоліки, які обов'язково варто враховувати при виборі смазки для сексу.

У даній статті варто розглянути перший і найбільш поширений вид лубриканта - смазка для сексу на водній основі.

Лубрикант на водній основі

Переваги

Лубрикант водній основі користуються широкою популярністю з багатьох причин, основними з яких є:

 • Доступні в будь-якому аптечному пункті, а також в спеціалізованих магазинах, супермаркетах та інших подібних торгових точках;
 • Мають широкий асортимент, випускаються з різними ароматизаторами, смаками і розраховані на різні види інтимної близькості;
 • Сумісні з будь-якими секс-іграшками і презервативами;
 • Мають оптимальну вартість;
 • Не викликають алергічних реакцій, спокійно сприймаються шкірою;
 • Крім основної функції, надають зволожуючий ефект;
 • Універсальні в застосуванні;
 • Легко змиваються;
 • Не залишають плям на шкірі або білизну.

Крім перерахованих вище важливий переваг, саме смазки для сексу на водній основі рекомендуються лікарями-гінекологами для лікування такої проблеми у жінок, як сухість піхви. Вона виникає у тих жінок, які перенесли гормональний збій під час вагітності або грудного вигодовування. Крім цього, порушення виникає внаслідок впливу менопаузи, клімаксу, під впливом стресових ситуацій, від прийому сильнодіючих лікарських препаратів.

При виникненні подібних порушень рекомендується щоденне використання водних смазок, які полегшать процес і повернуть жінці повноцінне сексуальне життя.

Смазка на водній основі виходить в топ по безпеці і ефективності серед всіх типів смазок. Саме її рекомендується використовувати жінкам. Завдяки м'якою та легкою структурі дана смазка набагато краще імітує природну жіночу смазку, ніж інші лубриканти. Також варто відзначити, що саме лубриканти на водній основі включають до складу поживні компоненти, які роблять позитивний вплив на слизову оболонку статевих органів.

Недоліки

Однак у даного виду смазок є і негативні сторони, які не варто залишати без уваги. Основними з них є:

 1. Потреба в повторному нанесенні змащення на шкіру, так як вона швидко висихає і вбирається.
 2. Більшість смазок, крім основних поживних речовин, містять в своєму складі парабени, різні ароматизатори, цукор, гліцерин та інші добавки, наявність яких не є безпечним. Саме тому не рекомендується регулярне застосування такого виду смазки.
 3. Не передбачені для використання у воді, так як миттєво змиваються.
 4. З огляду на всі перераховані вище проблеми, варто відповідально ставиться до вибору смазки. Для того, щоб не завдати шкоди здоров'ю, слід віддавати перевагу натуральним змащенням, в складі яких немає гліцерину. Саме він є причиною розвитку різних інфекцій і може залишати неприємне відчуття липкості на шкірі після висихання.

Купити лубрикант на водній основі

Купити лубриканти на водній основі досить просто, так як вони відрізняються гарною доступністю і низькою ціною. Найважливіше під час вибору - врахувати всі нюанси і особливості застосування. Вибирати серед таких смазок простіше хоча б тому що більшість з них мають натуральний склад і абсолютно все універсальні у використанні.

Асортимент лубрикантов для сексу на сьогоднішній день надзвичайно різноманітний і дозволяє знайти те, що підійде саме вам. Природно, досягти бажаного результату можна тільки за умови суворого дотримання пунктам по підбору смазок для сексу, наведеними в статті.