Notice: Undefined offset: 3 in /home/g36037/public_html/lubricant.com.ua/catalog/controller/module/blog.php on line 1024 ≡ Змазки для сексу, інтимні гель змазки, лубриканти ᐉ Lubricant

Обратный звонок

Лубриканти і інтимні
гель-змазки Lubricant

Змазки на водній основі

Безкоштовна доставка від 300 грн.

По всій Україні Новою Поштою накладною платою

Оригінальні лубриканти

Тільки оригінальні змазки для сексу з сертифікатами якості

Онлайн консультація

Допомога у виборі товару, поради, рекомендації

Непрозора упаковка

Без написів, згадок та назви магазину Lubricant

Змазки на силіконовій основі

Купитисмазки для сексу і лубриканти в інтернет-магазині Lubricant

Існує досить багато різних видів лубрикантов і смазки для інтимної близькості. Всі вони відрізняються між собою за ароматом, текстурою, основі і, звичайно ж, призначенню. При виборі смазки для сексу варто орієнтуватися на її головний компонент, застосований для виготовлення.

Це є досить важливою умовою з багатьох причин. По-перше, головний компонент смазки відображає його особливість. По-друге, у кожного лубриканта своя сумісність з секс-іграшками. І, нарешті, по-третє, у кожного лубриканта є свої переваги і недоліки, які також слід враховувати.

Однак перш ніж вибрати певний вид інтимної смазки, необхідно розуміти, для чого вона використовується і в яких випадках буде доречна.

Отже, інтимна смазка застосовується при статевому контакті не тільки тоді, коли обидва партнери відкриті для різних сексуальних експериментів. Варто перерахувати інші не менш важливі причини використання подібних засобів:

  • Подібні смазки підходять для пар, які не тільки відкриті для сексуальних експериментів, а й досить часто застосовують їх при інтимній близькості;
  • Партнери, які мають різні секс-іграшки і активно застосовують їх в сексуальному житті також звертаються за допомогою до різних видів лубрикантов для сексу, так як більшість таких товарів застосовуються саме в тандемі з інтимними смазками;
  • Жінки, які відчувають проблеми під час збудження (недостатнє вироблення природнії смазки). Особливо актуально для жінок, які страждають різкими змінами гормонального фону;
  • Також застосування смазки для сексу актуально для людей, які мають на меті освіжити інтимні стосунки з партнером, привнести щось нове, випробувати нові емоції.

Коли основні причини для використання лубрикантів та смазок названі, слід детальніше розглянути основні види смазок для сексу, які розрізняються за складом і способом застосування.

Лубриканти для сексу на водній основі

Купити смазку для сексу на водній основі - є найбільш популярними серед подібних засобів. Вони дбайливо зволожують шкіру і сприяють плавному м'якому ковзанню. Їх головними перевагами є доступна вартість і досить легке змивання (не залишають слідів і інших сторонніх утворень на тілі, одязі і постільній білизні на відміну від інших видів лубрикантов). Крім цього, до переваг можна віднести можливість безпечного використання з будь-якими видами секс-іграшок. При різних видах інтимної близькості, включаючи інтимний масаж, також вітається використання смазки на водній основі.

Більшість видів даної смазки мають доповнення в якості ароматичних і смакових добавок, що сприяє поліпшенню якості статевого контакту. Однак існує єдиний мінус, який змусить засумніватися в доцільності їх покупки - смазки на водній основі висихає швидше інших, що зобов'язує до повторного нанесення складу під час інтимної близькості.

Лубриканти для сексу на силіконовій основі

Купити смазку для сексу на силіконовій основі - можна сміливо назвати покращеною версією смазки на водній основі. Такі лубриканти мають схожий склад, проте в перших вода замінена на силікон, що є їх перевагою в плані водостійкості. Ідеально підійдуть для застосування у ванній, душі або басейні.

Смазки для сексу на силіконовій основі розраховані на більш тривалу дію, на відміну від водних. Саме тому даний вид лубрикантов вважається найбільш підходящим для будь-яких сексуальних експериментів. Цей вид смазки також хороший тим, що не залишає плям на білизні і тілі. У разі, якщо невелика пляма все ж залишилося, воно легко стирається за допомогою звичайного рушники для ванни або вологої серветки.

Складність полягає в тому, що їх буває досить складно знайти через новизни на ринку інтимних товарів. Сюди ж можна віднести не дуже різноманітний асортимент, але навіть за таких умов можна знайти те, що підійде вам і вашому партнерові.

У лубрикантов на силіконовій основі також є істотний мінус, який варто враховувати при покупці - вони не сумісні з силіконовими секс-іграшками. До іншим видам іграшок це не відноситься.

Лубриканти для анального сексу

Купити смазку для анального сексу - виробляють, в основному, із застосуванням анестетиків для забезпечення знеболюючого, загоювального і противобактериального ефектів. Завдяки цьому вдається мінімізувати больові відчуття і розслабити м'язи. Негативні відчуття при інтимі повністю виключаються.

Крім тих переваг і недоліків, які були перераховані в статті, варто також врахувати останній важливий фактор - смазки для сексу, крім основної їх функції, надають сприятливу дію на слизову оболонку статевих органів. Отримуючи при такому зволоженні достатню кількість корисних речовин, оболонка надовго зберігає здоров'я і пружність. Саме тому покупка смазки для сексу - це не тільки підвищення рівня сексуального життя, а й турбота про своє здоров'я.