Обратный звонок

Лубриканти і змазки
для сексу Lubricant

Купити змазку для анального сексу, лубриканти

Лубриканти для анального сексу, особливо силіконові, містять в складі велику кількість знеболюючих і захисних речовин. Це забезпечує безболісний статевий контакт і повний захист слизових оболонок статевих органів. Тому рекомендується купити смазку для сексу на силіконовій основі.

Показано з 1 по 16 із 46 (всього 3 сторінок)

Існує безліч різних форматів змазок для анального сексу, включаючи стандартні на водній і силіконової основи. Вибираючи такий лубрикант, необхідно враховувати вид, склад, дія і, відповідно, ефект, який очікується в результаті його застосування. Більшість змазок сумісні з презервативами і різними типами секс-іграшок.

Особливі компоненти, що входять до складу лубрикантів для анального сексу, надають сприятливу дію на шкіру і не викликають алергічних реакцій навіть за умови тривалого використання.

Лубриканти для анального сексу

Обов'язково варто враховувати всі переваги такого виду інтимних товарів для того, щоб остаточно переконатися в їх необхідності. Отже, основними з позитивних сторін змазок для сексу є:

 • Усунення больових відчуттів, розслаблення м'язів, захист чутливих зон;
 • Різноманітність сексуального життя завдяки широкому асортименту лубрикантов з різними ароматизаторами та смаковими добавками;
 • Сумісні з більшістю секс-іграшок і презервативів;
 • Мають підвищеним ступенем ковзання, а також знеболюючим ефектом;
 • Захищають від зараження різними інфекціями, запобігають проникненню бактерій.

Підібрати необхідний лубрикант для анального сексу стає простіше, якщо враховувати ефективність кожного окремого виду:

 1. Знеболюючий - лубрикант, що містить в складі анестетик (мінімізує неприємні відчуття, розслаблює м'язи, знімає біль).
 2. Зволожуючий - містить регенеруючі компоненти, які здатні загоювати дрібні пошкодження шкіри, а також в достатній мірі зволожувати шкіру. Найбільш популярний вид - лубрикант для анального сексу на водній основі.
 3. З зігріваючим ефектом - розігрівання чутливої ​​області перед статевим актом дозволяє звести до мінімуму будь-які неприємні відчуття і біль в тому числі.
 4. З охолоджуючим ефектом - забезпечує ідеальне і тривалий ковзання, пролонгуючи статевий контакт (найчастіше представлені у вигляді гелю);
 5. Розслабляючий - розслабляє, усуває скутість м'язів, скутість;
 6. Антибактеріальний - знеболює чутливу область, захищає від проникнення будь-яких бактерій (форма випуску - крем).
 7. Однак для найбільш комфортного, безпечного і тривалого нетрадиційного статевого контакту рекомендується використовуватися силіконову смазку. Силікон гіпоалергенний, що не змивається водою, економний у використанні, має густу і міцну структуру, завдяки чому забезпечується повноцінний і різноманітний сексуальний контакт.

Лубрикант для анального сексу на силіконовій основі, крім усього перерахованого вище, також не вимагає додаткового нанесення на шкіру, що робить її економічною у використанні.

Купити Лубриканти та смазки для анального сексу

З усього вищесказаного варто зробити висновок, що анальні лубриканти надають захисну дію на чутливу слизову оболонку статевих органів, не викликає подразнень, різного роду інфекцій і алергій. Крім цього, змазка захищає слизову оболонку від виникнення мікротріщин, усуває дискомфорт і робить статевий акт приємніше і яскравіше.

Купити смазку та лубриканти для анального сексу - вірне рішення для обох партнерів, які не тільки хочуть урізноманітнити і доповнити сексуальне життя, а й дбають про здоров'я один одного.