Обратный звонок

Лубриканти і змазки
для сексу Lubricant

Лубриканти і змазки для сексу: яку вибрати для комфортного сексу

Секс нам приносить задоволення, звичайно ж, тільки хороший секс. Щоб досягти якісного сексу, в цьому випадку нам можуть допомогти лубриканти, інтимні гель-змащення, які «зволожують» атмосферу між партнерами.

Багато хто стверджує, що змазку для сексу: «не потрібна, і не буду пробувати», але от не варто бути таким категоричним. Запам'ятайте, що лубрикант - це незамінний рятувальник, коли у жінки недостатньо природної вагінальної змащення. Помилка, це коли вважають, що змазку для сексу необхідна тільки для жінок, адже при відсутності змащення дискомфорт буде у обох партнерів.

Гель-змазки - це напевно найефективніший помічник при ослабленій ерекції, змазку для сексу може мати кілька властивостей, таких як: зігріваючий і збудливий, а так само і допомогти продовжити статевий акт. До того ж, на сьогодні досить багато виробників інтимних гель-мастильні матеріали випускають ароматизовані з різними смаками для пікантності. І це ще не все, адже у лубрикантов є і лікувальний ефект, вони захищають під час сексу від мікротріщин і мікротравм, а так само містять протизапальні, противенеричної, бактерицидні і навіть протизаплідні речовини.

Переконалися, що змазки для сексу не так вже й погані? Тоді давайте розберемося, які ж лубриканти нам підійдуть. Як правило, лубриканти діляться на три види за своїм складом: водні, масляні і силіконові.

Масляні змазки для сексу

Вперше були випущені на ринок лубрикантов. Дуже важливо пам'ятати, що при використанні масляних змазок - не можна використовувати з презервативами і секс-іграшками з латексу, тому як руйнують цей матеріал.

Лубриканти на водній основі

Найпопулярніші і універсальні лубриканти на ринку. Вважається, що змазки на водній основі найпрактичніші і максимально приблежения до ествественно вагінальної змащення. Але ми не рекомендуємо використовувати водні змазки в воді, так як вони швидко змиваються.

Силіконові змазки для сексу

Це новинка на ринку лубрикантов. Вартість силіконового лубриканта буде вище, ніж водного, проте він використовується економніше. Навіть при малій кількості силіконової змазки, вона висихає набагато довше і забезпечить вам легке ковзання.

Силіконові лубриканти можуть залишати плями на одязі і ліжку.

Рекомендуємо звертати увагу при покупці на такий параметр як Ph-інтимної гелі. Для тих, хто не знає, що таке Ph - це показник кислотності середовища, оптимальний його рівень від 4,5 до 5,5. Саме такий параметр підійде для всіх типів шкіри.

Звертайте увагу так само на такі параметри інтимної-гелі:

  • Капсаїцин - це для тих, хто хоче секс «вогненний». При покупці не варто багато наносити лубриканта, щоб не переборщити і подивитися на переносимість таких видів гель-змазкок матеріали.
  • Хлоргексидин - знищує всі шкідливі мікроорганізми, нормалізує мікрофлору.
  • Лідокаїн - знижує больовий поріг при статевому акті, а так же продовжує його.

Лубриканти - річ необхідна в госпо. Пам'ятайте, що буває і таке при інтимні проблеми, що використовувати їх категорично заборонено. Ми все-таки рекомендуємо відразу проконсультуватися з лікарем, а потім ми чекаємо вас у нас і проконсультуємо по всіх видах інтимних гель-змазок матеріали.

  • Лубриканти і змазки для сексу: яку вибрати для комфортного сексу