Обратный звонок

Лубриканти і змазки
для сексу Lubricant

Як правильно вибрати лубрикант для сексу?

У великому асортименті лубрикантов досить просто заплутатися. У нашому інтернет-магазині інтимних гель-смазок та лубрикантів готові допомогти вам вибрати наші менеджери. А зараз давайте все ж спробуємо розібрати все по поличках, які види лубрикантів існує і які потрібні для вас.

Використовувати смазки для сексу потрібно по кілька причин:

Власної лубрикації недостатньо. Таке може бути з вроджену особливості або зміни гормонів - наприклад, після вагітності або навпаки, коли ви приймаєте протизаплідні препарати. Якщо ви плануєте секс-марафон, то ми все ж рекомендуємо використовувати лубриканти.

Ви практикуєте не тільки вагінальний секс. Ми настійно рекомендуємо вам використовувати все-таки спеціальні лубриканти для анального сексу, адже у них свій спеціальний склад, який забезпечить гарне ковзання і доставить вам і вашому партнерові задоволення. Так само, якщо ви займаєтеся і оральним сексом, ми рекомендуємо використовувати лубриканти зі смаком.

Ігри з секс-іграшками. Якщо ви використовуєте секс-іграшки, то використання лубрикантів і гель-мастильні матеріали потрібні обов'язково. Найчастіше власної мастила буде недостатньо під час ігор. Так само мастила на силіконовій і водній основі краще стираються, ніж природне мастило. Рекомендуємо відразу питати або дивитися на упаковці лубрикантов - сумісний він з іграшками.

Корисно знати: не всі лубриканти можна використовувати з презервативами, є такі, які псують латекс. Цю інформацію можна знайти так само на упаковці або запитати у нашого менеджера.
  • Як правильно вибрати лубрикант для сексу?